تزریق بوتاکس صورت

بوتاکس سم ضعیف شده ی یک باکتری میباشد که کاربردهای درمانی متعدد دارد از جمله کاربردهای آن مورد استفاده زیبایی است که با فلج کردن عضلات صورت از ایجاد چین و چروک در صورت جلوگیری کرده و تا حدودی ممکن است عمق چروک ها را کاهش دهد ولی این روش برای از بین بردن چین های صورت نمیباشد.

بوتاکس در بالای صورت ، اطراف چشم ، اطراف لب و پایین صورت قابل تزریق است . در تزریق بوتاکس در اطراف چشم با رعایت نقاط حساس تزریق میتوان از ایجاد یا افزایش چروک های دور چشم که به پنجه ی غاز (Crow-feet) جلوگیری کرد .

در روش تزریق اطراف لب و پایین صورت احتمال تغییر و سنگینی در حرکات لب وجود دارد که تزریق شونده باید آنها را بپذیرد ، تزریق بوتاکس در نقاط شروع سردرد های میگرنی از درمانهای بسیار مفید این بیماری میباشد.

تزریق چربی صورت

برای حجم دادن و شکل دهی صورت از مواد پرکننده و حجم دهنده متفاوتی استفاده میشود که بهترین آن چربی خود فرد میباشد .

در تزریق چربی واکنش های حساسیتی که گاها در تزریق ژل اتفاق می افتد بوجود نیامده از آنرو که چربی از سلول های بنیادی بدن میباشد در شادابی و جوان سازی پوست نیز میتواند موثر باشد.

چربی از نقاط مختلف بدن گرفته شده (شکم و ران) و به نقاط مختلف صورت قابل تزریق است .

ماندگاری چربی بستگی به نوع گرفتن چربی و نحوه تزریق متفاوت بوده و در صورت علمی بودن و صحیح بودن روش تزریق میتواند بر خلاف تصور مادام العمر باشد و با تغییرات وزن بدن تغییر نماید.

معمولا تزریق چربی از حجم تزریق شده به میزان 30 تا 40 درصد ماندگاری داشته و 60 تا 70 درصد آن جذب میشود .

پذیرش اینترنتی پذیرش اینترنتی پذیرش اینترنتی پذیرش اینترنتی پذیرش اینترنتی پذیرش اینترنتی 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *