پروتز باسن

حجم دهی و شکل دادن به باسن با روشهای متفاوتی مانند تزریق چربی و استفاده از پروتز قابل انجام است ، تعبیه پروتز تنها در خانمهای ورزشکار بدون بافت چربی توصیه میشود و تزریق چربی جهت باسن روش ارجح شکل دهی و حجم دهی باسن میباشد ولی لازم به ذکر است که روش گرفتن چربی و نحوه و محل تزریق چربی از اهمیت بسزایی برخوردار است که میبایست توسط متخصص مربوطه انجام شود .

زمان مشاهده نتیحه تزریق چربی به باسن

بعداز تزریق چربی به باسن،  نتایج را خواهید دید. برای بهتر دیدن نتیجه باید حداقل 6 ماه و حداکثر تا یک سال باید صبر کرد. بزرگ کردن باسن با تزریق چربی نسبت به پروتز باسن نتایجی طبیعی‌تری دارد اما ممکن است مقداری از چربی پس از عمل جذب شده و از برجستگی باسن کاسته میشود . چربی تزریق شده با افزایش توده چربی بدن بزرگتر خواهد شدو ارتباط مستقیم دارد. تحقیقات دربازه این عمل نشان داده که فرم باسن با تزریق چربی نیز بسیار طبیعی بوده و ماندگارتری و بهتر از پروتز  را دارد. بعداز گذشت  4 تا 6 ماه تقریبا همیشگی خواهد بود.

مراقبت های بعد از تعبیه پروتز

مراقبت های بعد از تعبیه پروتز بسیار سخت که شامل نخوابیدن و ننشستن بروی پروتز حداقل به مدت سه تا چهار هفته میباشد که این موضوع استفاده از پروتز را با مشکلات عدیده ای همراه میسازد .

پذیرش اینترنتی پذیرش اینترنتی پذیرش اینترنتی پذیرش اینترنتی پذیرش اینترنتی پذیرش اینترنتی 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *